Masáže Marcela Semeráková

Lifting - vyhlazovací masáž obličeje

Lifting obličeje

Je to nová manuální neinvazivní metoda masáže obličeje, která patří k velice účinným úkonům. Ve světě je tato metoda velmi populární, protože využívá pouze masáže, nikoli chirurgického výkonu.

Výraz obličeje znázorňuje v jakém jste psychickém stavu. Velmi vytížení jedinci mají strhaný a unavený výraz. V našem obličeji se usazuje veškeré napětí a stres z každodenního života, jehož stopy nacházíme ve více či méně hlubokých výrazových vráskách. Nemůžeme sice zastavit přirozený proces stárnutí, ale díky jednoduchým a systematickým masážním technikám můžeme tento proces zpomalit a dosáhnout tak mladšího a příjemnějšího vzhledu.

Tato masáž je oblíbená z důvodu ihned viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje. Má hloubkové a detoxikační účinky. Působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Je to z důvodu mnoha reflexních zakončení na obličeji. Reflexní účinek přispívá z 80 % celkovému zlepšení psychiky touto metodou.

Při masáži se používají jednoduché masážní hmaty, které uvolňují veškeré ztuhlé obličejové svaly a tkáně, povzbuzují krevní oběh, čímž se zlepší barva kůže a prohloubí dýchání. Navíc dochází také k rychlejšímu odplavování odpadních látek. Při masáži dochází ke zrychlení metabolismu, a tím k úbytku podkožního tuku.

Masáž dodá Vašemu výrazu novou svěží energii.

Lifting – vyhlazovací masáž dokáže:

Přijďte vyzkoušet tuto vynikající masáž, hned po prvním sezení budete mile překvapeni z výsledku.

Kdy masáž neprovádíme:

© 2011-2015 masazepraha4.cz | created by Karry8